Korzo Lipno | Domy s investičními apartmány | Komerční prostory

Bydlete, investujte, užívejte…

Korzo Lipno | Domy s investičními apartmány | Komerční prostory

Bydlete, investujte, užívejte…

Zaměstnanecké benefity

Nechte vaše zaměstnance odpočívat a načerpat novou energii v našem rodinném resortu KORZO LIPNO. Ubytování je v samém srdci Lipna nad Vltavou v dosahu cyklostezek a zajímavých turistických cílů. A protože na Lipně sezóna nikdy nekončí, nudit se rozhodně nebudou.

Pro všechny zaměstnavatele nabízíme možnost firemního benefitu v podobě slevy na víkendový pobyt v plně vybavených apartmánech KORZO LIPNO.

Stačí jen kontaktovat kolegy na recepci: [email protected]

Rádi vám pomohou.

Výběr dovolené s možností čerpání z FKSP

 1. Vyberte si z naší nabídky apartmánů na www.apartmanykorzo.cz na základě Vašich požadavků a následně kontaktujte pro nezávaznou objednávku naší recepci na e-mailu [email protected]. Do e-mailu uveďte termín pobytu, počet osob, vybraný apartmán a text, že budete čerpat z FKSP. Pokud si s výběrem apartmánu nevíte rady, na recepci Vám rádi pomohou.
 2. Od recepce obdržíte e-mail pro potvrzení ceny s výzvou pro zaslání fakturačních údajů (IČO) a případných požadavků na obsah textu ze strany zaměstnavatele.
 3. Na e-mail Vám přijde ubytovací voucher jako potvrzení rezervace a faktura, kterou předáte k proplacení svému zaměstnavateli.
 4. Můžete se začít těšit na poznávání krás v blízkosti Lipenské přehrady a na pobyt v nových a krásných apartmánech KORZO LIPNO.

*Čerpání FKSP není možné v případě vytvoření rezervace přes Booking.com

Sodexo benefity (Pluxee)

Proměňte své benefity od zaměstnavatele za pobyt v našich apartmánech.

Akceptujeme tento typ benefitů: Sodexo benefity (Pluxee) – úhrada probíhá prostřednictvím účtu nebo Flexi Pass CARD.

 1. Vyberte si z naší nabídky apartmánů na www.apartmanykorzo.cz na základě Vašich požadavků a následně kontaktujte pro nezávaznou objednávku naší recepci na e-mailu [email protected]. Do e-mailu uveďte termín pobytu, počet osob, vybraný apartmán a text, že budete čerpat benefity Sodexo. Pokud si s výběrem apartmánu nevíte rady, na recepci Vám rádi pomohou.
 2. Od recepce obdržíte e-mail pro potvrzení ceny a dotaz, jakým způsobem bude probíhat platba a jaká část pobytu bude hrazena prostřednictvím benefitů (je možné skrze benefity uhradit až 100 % ceny ubytování). Platba kartou Flexi Pass CARD probíhá na místě při příjezdu kontaktním i bezkontaktním způsobem stejně jako běžnou bankovní kartou. Platba před příjezdem, kterou preferujeme, probíhá telefonicky, neboť host ubytovateli sděluje ověřovací kód, který obdrží.
 3. Na e-mail Vám přijde ubytovací voucher jako potvrzení rezervace a faktura (v případě platby na místě kartou Flexi Pass CARD bude faktura vystavena při zaplacení).
 4. Můžete se začít těšit na poznávání krás v blízkosti lipenské přehrady a na pobyt v nových a krásných apartmánech KORZO LIPNO.

  *Platby přes Sodexo není možné uplatnit v případě vytvoření rezervace přes Booking.com

Benefit Plus

Akceptujeme tento typ benefitů: Benefit Plus – úhrada prostřednictvím účtu (karta bez čipu/s čipem), kartou Benefit Plus na místě (karta s čipem), platba objednávkou (poukazem).

 1. Vyberte si z naší nabídky apartmánů na www.apartmanykorzo.cz na základě Vašich požadavků a následně kontaktujte pro nezávaznou objednávku naší recepci na e-mailu [email protected]. Do e-mailu uveďte termín pobytu, počet osob, vybraný apartmán a text, že budete čerpat zaměstnanecké benefity Benefit Plus. Pokud si s výběrem apartmánu nevíte rady, na recepci Vám rádi pomohou.
 2. Od recepce obdržíte e-mail pro potvrzení ceny a dotaz, jakým způsobem bude probíhat platba a jaká část pobytu bude hrazena prostřednictvím benefitů (je možné skrze benefity uhradit až 100 % ceny ubytování). Platba kartou Benefit Plus (tato karta má čip na přední straně) probíhá na místě při příjezdu kontaktním i bezkontaktním způsobem stejně jako běžnou bankovní kartou. Platba před příjezdem, kterou preferujeme, probíhá telefonicky, neboť host ubytovateli sděluje ověřovací kód (při částce vyšší než 500,-Kč), který obdrží. Při platbě objednávkou host uplatňuje poukaz, který si dopředu vytvoří ve svém benefitním účtu hned poté, co se s ubytovatelem domluví na částce za ubytovací služby. Po vystavení poukazu ubytovatel obdrží objednávku na e-mail s číslem poukazu, který je vystavený na konkrétní částku a obchodní místo.
 3. Na e-mail Vám přijde ubytovací voucher jako potvrzení rezervace a faktura (v případě platby na místě kartou Benefit Plus bude faktura vystavena při zaplacení).
 4. Můžete se začít těšit na poznávání krás v blízkosti lipenské přehrady a na pobyt v nových a krásných apartmánech KORZO LIPNO.

  *Platby přes Benefit Plus není možné uplatnit v případě vytvoření rezervace přes Booking.com

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Neodcházejte!

Vyzkoušejte náš úžasný dvoupodlažní mezonet, ideální pro vaši rodinou dovolenou 😀

Neodcházejte!

Vyzkoušejte náš úžasný dvoupodlažní mezonet, ideální pro vaši rodinou dovolenou 😀

Neodcházejte!

Vyzkoušejte náš úžasný dvoupodlažní mezonet, ideální pro vaši rodinou dovolenou 😀