Korzo Lipno | Domy s investičními apartmány | Komerční prostory

Bydlete, investujte, užívejte…

Rozvozce prádla, údržbář

Společnost KORZO LIPNO s.r.o. zabývající se realitami a provozováním investičních apartmánů, hledá do svého týmu šikovného brigádníka na rozvoz prádla po apartmánech KORZO LIPNO nejen na období hlavní letní sezóny od 1.6. do 31.8. 2024, ale i na případnou dlouhodobou spolupráci.

Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění skupiny B (pro rozvoz prádla bude k dispozici služební automobil)
  • Chuť a ochota pracovat
  • Spolehlivost a odpovědnost
  • Pravidelnou docházku
  • Organizační schopnosti
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • Odměna: 160 Kč/hod. (odměna je vyplácena vždy do 15. dne následujícího měsíce)
  • Garantovaný úvazek na 3 měsíce (1.6. – 31.8.)
  • Práce v příjemném a moderním prostředí
  • Zajištění ubytování v místě výkonu práce
  • Zaškolení a zajištění pracovních pomůcek nezbytných pro výkon práce

Náplň práce:

  • Rozvoz prádla
  • Pravidelná údržba venkovních a vnitřních prostor

Pracovní poměr:

Dohoda o provedení práce, v případě dlouhodobé spolupráce možnost i hlavního pracovního poměru.

Místo výkonu práce: Lipno nad Vltavou

Pokud Vás naše nabídka oslovila a hledáte dlouhodobé pracovní uplatnění a zázemí mladé, dynamické společnosti, tak se s Vámi rádi setkáme v sídle naší společnosti. Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected] nebo tel: +420 721 735 834. Těšíme se na Vás…

Nabídka ke stažení:

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Neodcházejte!

Vyzkoušejte náš úžasný dvoupodlažní mezonet, ideální pro vaši rodinou dovolenou 😀