Apartmány | Korzo Lipno | Domy s byty i komerčními prostory

APARTMÁNY TYPU FAMILY

Apartmány typu FAMILY umožňují ubytování početné rodině nebo větší skupině hostů a nachází se v prvním nebo druhém patře budovy.

V tomto typu apartmánů je velké množstvím úložných prostor, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, u mezonetových apartmánů je ve výklenku pod shody obýváku ložnice s manželskou postelí, v obývací části je pak rozkládací rohová pohovka umožňující nocleh pro dvě osoby, LCD televizor, jídelní stůl a kuchyňská linka. (Vybavení a rozložení jednotlivých apartmánů typu FAMILY se může lišit)

Kuchyně je kompletně vybavená umožňující plnohodnotné vaření, přípravu zdravé snídaně nebo jen přípravu dobrého šálku kávy. Hostům je zde k dispozici myčka, varná deska, trouba, lednice, varná konvice, kávovar DeLonghi a digestoř. Kávové kapsle v široké škále chutí jsou v prodeji u naší obsluhy.

Mysleli jsme i na Vaše nejmenší, tudíž rodina s dětmi zde najde veškeré potřebné vybavení pro své nejmenší členy od dětské postýlky, krmící židličky, dětského nádobí a příborů, WC sedátka, schůdků k umyvadlu a nočníku

Na galerii přístupné po dřevěném schodišti jsou umístěny další postele. (Přesnější info o jednotlivých apartmánech typu FAMILY naleznete přímo v záložce REZERVACE a následné galerii jednotlivých apartmánů.)

Hostům je pak k dispozici Wi-Fi zdarma. Apartmán je vybaven terasou, která je ideálním místem na posezení u skleničky vína. K apartmánu je možnost využití sklepní kóje a parkovacího místa přímo před budovou.

V ceně apartmánu jsou veškeré lůžkoviny, ručníky, osušky i utěrky na nádobí.

Hostům je k dispozici na vyžádání Lipno card zdarma (vratná záloha 100 Kč).

 

APARTMÁNY TYPU STANDARD

Apartmán typu STANDARD nabízí ubytování v moderním prostoru, je dispozičně řešen jako 2+kk, případně jako mezonet, kdy je ve spodní části apartmánu kuchně a obývací pokoj, v horní části je poté ložnice. Apartmán je situován v přízemí budovy, prvním patře nebo druhém patře budovy. Skládá se z předsíně, koupelny se sprchovým koutem a WC, z obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, jídelním stolem, televizí a rozkládací pohovkou umožňující nocleh pro dvě osoby. Vedle obýváku (případě v horním patře mezonetu) se nachází ložnice s manželskou postelí. Pro rodiny s dětmi nabízíme možnost využití dětské postýlky, WC sedátka, nočníku nebo schůdků k umyvadlu.

Kuchyňská linka nezklame ani pilnou kuchařku, jelikož je plně vybavena a je zde k dispozici myčka, varná deska, digestoř, varná konvice, lednice i mikrovlnná trouba, včetně základního nádobí. (Přesnější info o jednotlivých apartmánech typu STANDARD naleznete přímo v záložce REZERVACE a následné galerii jednotlivých apartmánů.)

Hostům je k dispozici Wi-Fi zdarma. Apartmán je vybaven terasou s pohodlnými křesílky. Pro uložení vašich objemnějších zavazadel (kola, lyže, sáně… ) nabízíme možnost využití sklepní kóje v suterénu domu. Pro vaše pohodlí máte zajištěno parkování přímo před budovou.

V ceně apartmánu jsou veškeré lůžkoviny, ručníky, osušky i utěrky na nádobí.

Apartmán je moderně vybaven a navržen pro Vaše maximální pohodlí a spokojenost. K pobytu je pro každého hosta na vyžádaní připravena Lipno card ZDARMA (vratná záloha 100 Kč)

 

APARTMÁNY TYPU ECONOMY

Apartmán typu ECONOMY je skvělým místem pro strávení klidného času pro menší skupinku hostů (2-3 osoby). Apartmán je dispozičně řešen jako 1+0 s balkonem. Skládá se z předsíně, koupelny se sprchovým koutem a WC, v obývacím pokoji je malá kuchyňská linka, rozkládací pohovka pro dvě osoby a (v některých apartmánech) jednolůžková postel. V obývacím pokoji je k dispozici malý konferenční stolek a TV. Veškerý nábytek a dekorace jsou vytvořeny v šumavském dřevěném stylu. Přesnější informace o jednotlivých apartmánech naleznete v záložce rezervace a nálsedné galerii jednotlivých apartmánů.

Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, digestoří, varnou konvicí, kávovarem, lednicí a mikrovlnou troubou. Kuchyně je vybavena i základním kuchyňským nádobím. V ceně apartmánu jsou veškeré lůžkoviny, ručníky, osušky i utěrky na nádobí. 

Hostům je k dispozici Wi-Fi zdarma. Apartmán je vybaven balkónem. Pro uložení vašich objemnějších zavazadel (kola, lyže, sáně… ) nabízíme možnost využití sklepní kóje v suterénu domu. Pro vaše pohodlí máte zajištěno parkování přímo před budovou.

K pobytu je pro každého hosta připravena na vyžádání Lipno card ZDARMA (vratná záloha 100 Kč).