Aktuality | Korzo Lipno | Domy s byty i komerčními prostory

Hledáme recepčního, recepční

Přátelé, kamarádi, vzhledem k tomu, že se náš rezort rozšiřuje rychlostí nadsvětelnou, hledáme posily do našeho týmu. Tentokrát přímo do první linie a to na pozici RECEPČNÍHO / RECEPČNÍ.

Pokud jste spolehliví, rádi si s někým píšete nebo telefonujete a jste příjemní na první schůzce, je to práce jako dělaná pro Vás. Pokud k tomu navíc dokážete spíkovat nebo šprechtit máme skoro vyhráno. Když k tomu ještě budete umět naťukat něco na počítači, je vyhráno úplně. Startujeme na 25 000 kačkách hrubého měsíčně a makáme v režimu krátký/dlouhý týden od 8 do 20ti hlavně tedy v sezóně.

Máme samozřejmě i benefity jako stravné a ubytování zdarma. Výhodou je mladý pozitivní kolektiv, nikoliv však po covidu a 2,98 kg úsměvu od hostů každý den. A co je pracovní náplní? Pracujeme v rezervačním systému Previo, takže práce v něm. Check in a Check out hostů, komunikace s hosty a řešení jejich přání, tužeb a starostí. Prostě a jednoduše, starat se o to, aby se hostům u nás líbilo a chválili vás (a nás) v recenzích.

Jestli vás nabídka zaujala, tak nás kontaktujte na mailu dolezal@korzolipno.cz nebo telefonu 603 417 351.