Aktuality | Korzo Lipno | Domy s byty i komerčními prostory

Aktuality

Korzo caffe & wine mimosezónní provoz

Kavárna Korzo coffee & wine bude v období od 1.října do 15. prosince otevřena každý pátek až neděli od 8:00 do 18:00. Možností jsou (na předchozí objednávku) i snídaně.

Více informací

Kavárna Korzo coffee & wine

V minulém týdnu jsme pro váš otevřeli novou kavárnu Korzo coffee & wine. Kavárna je v jedinečném designu a její součástí jsou třeba i houpačky. Přijďte se podívat. Otvírací doba je každý den od 10:00 do 20:00. V nabídce je vlastní prémiová káva, domácí l... Více informací

Korzo Lipno připravuje kavárnu

Malá ukázka vizualizace kavárny, kterou pro vás chystáme. Otevřena by měla být během léta 2019.

Více informací

A1 + A2 připraveno k provozu

Apartmánové domy A1 a A2 jsou úspěšně dokončeny a na letní sezónu jsem připraveny k provozu.

Více informací

Brzy bude dokončeno

Zima je za dveřmi a my se snažíme maximálně využít poslední dny dobrého počasí. Konečná podoba objektu A1+A2 se už začíná ukazovat ve své kráse.

Více informací

Postup výstavby objektů B1 a A1

Výstavba objektů etapy Start probíhá podle plánu. Stavba objektu B1 spěje do finiše. Objekt A1+A2 se začíná zdvihat do výšky.

Více informací

Postup výstavby B1 a infrastruktury

Aktuální stav výstavby objektu B1 můžete sledovat v Galerii projektu. Přiložená fotografie zobrazuje dokončenou hrubou stavbu objektu B1 v září 2016 a...

Více informací

Postup výstavby objektu B1

Aktuální stav výstavby objektu B1 můžete sledovat v Galerii projektu. Přiložená fotografie zobrazuje hrubou stavbu objektu B1 v září 2015. Rovněž jsou přijaty první rezervace bytů v objektu B1.

Více informací