Aktuality | Korzo Lipno | Domy s byty i komerčními prostory

Aktuality

Hledáme recepčního, recepční

Hledáme posily do našeho týmu. Tentokrát přímo do první linie a to na pozici RECEPČNÍHO/ RECEPČNÍ

Více informací

Zvýšená hlučnost

Od 26. 8. 2021 bude v resortu zvýšená hlučnost spojená s výstavbou další etapy. Děkujeme za pochopení.

Více informací

Covid info

Při příjezdu se hosté vždy s platnými doklady totožnosti zapisují na recepci a podepisují zde č...

Více informací

Rozvoj resortu Korzo Lipno

Vážení přátelé, pořád pro Vás rozvíjíme resort KORZO LIPNO a snažíme se vybudovat co nejpříjemnější místo pro Vaší dovolenou.

Více informací

Domácí mazlíčci k nám bohužel nesmí

Ač jsme velkými milovníky zvířát, náš ubytovací řád bohužel zakazuje pobyt s domácími mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

Více informací

Dočasné storno podmínky v souvislosti s Covidem

V souvislosti s pandemií koronaviru nyní bezplatně přesuneme rezervaci na jiný termín z důvodu onemocnění Covid-19 či uvalení karantény.

Více informací

V apartmánu B1-2 máme nově saunu

Snažíme se naše apartmány stále vylepšovat. Poslední novinkou je, že v apartmánu B1-2 vznikla privátní sauna. Apartmán je navíc vybaven dvěmi ložnicemi a prostornou zahradou, kde nechybí ani gril, takže jestli hledáte tip na ideální apartmán pr...

Více informací

Ubytování na KORZU opět startuje

Po nucené pauze způsobené řáděním Covid-19 jsme opět otevřeli naše apartmány. Všechno máme vydesinfikováné, dodoržujeme veškerá opatření a pravidla. Kliky máme naleštěné :-) a už se moc těšíme na naše hosty. 

Více informací

Silvestr na KORZU

V naší kavárně KORZO coffee & wine se letos usuteční historicky první oslava konce roku 2019. V nabídce bude výběr ze tří menu z nichž každé obsahuje uvítací drink, kanapky, obložené chlebíčky a polévku. Následně je možno vybrat si ze tří m...

Více informací

1. Adventní víkendy na KORZU

Přijďte si vychutnat vánoční atmosféru. V nabídce jsou teplé i studené nápoje včetně vánočních punčů pro děti i dospělé.  Vždy v pátek, sobotu a neděli od 10:00 do 20:00 hod na promenádě Resortu KORZO LIPNO. Na všechny se moc těšíme!

Více informací

Korzo coffee & wine mimosezónní provoz

Kavárna Korzo coffee & wine bude v období od 1.října do 27. prosince 2019 otevřena každý pátek od 10:00 do 18:00, sobotu 8:00 - 18:00 a v neděli od 8:00 do 16:00. Možností jsou (na předchozí objednávku) i snídaně.

Více informací

Kavárna Korzo coffee & wine

V minulém týdnu jsme pro vás otevřeli novou kavárnu Korzo coffee  wine. Kavárna je v jedinečném designu a její součástí jsou třeba i houpačky. Přijďte se podívat. Otevírací doba je každý den od 10:00 do 20:00. V nabídce je vlastní prémiová káva...

Více informací
 
1 2